Świeże surowe Mleko wielbłądzie camel milk 2x500ml

120,00 zł

Produkt niedostępny
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Zapytaj o produkt

Witam serdecznie,

Na tej  aukcji kupujesz 2 butelki 0,5l surowego  mleka wielbłądziego  świeżo wydojonego.

Razem 1 litr mleka.

Jesteśmy gospodarstwem rolnym  zajmującym się hodowlą wielbłądów jednogarbnych Camelus Dromedarius oraz produkcją mleka wielbłądziego i mleka wielbłądzie w proszku.  Obecnie nasze stado liczy 11 wielbłądów.   Nasze wielbłądy są szczęśliwe, mogą swobodnie poruszać się po łące, gdzie oddychają świeżym powietrzem i  wygrzewają się na słońcu.

Otrzymane od nas mleko proszę natychmiast włożyć do zamrażarki w celu przedłużenia jego żywotności.

Pamiętaj że rozmrożone i świeże mleko wielbłądzie można przechowywać w lodówce przez około 5 dni, natomiast zamrożone do 12 miesięcy.

Mleko najlepiej rozmrażać w lodówce, pamiętaj że mleka nie można ponownie zamrażać po jego rozmrożeniu.

Zalecane spożycie to minimum jedna szklanka dziennie.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Wielbłądziafarma.pl to sklep z mlekiem wielbłądzim, mleko wielbłądzie to produkt bogaty w składniki odrzywcze, w tym w witaminy oraz minerały. Nasza wielbłądzia farma zajmuje się sprzedażą mleka wielbłądziego najwyższej jakości. Jeżeli chcesz kupić mleko wielbłądzie w proszku to nasza firm spełni twoje oczekiwania. Jedyna taka hodowla weilbłądów w Polsce, prowadzona jest u nas, a nasze wielbłądzie mleko sprzedawne jest za granicę. Za granicą kupisz nasze produkty camel milk. Organizujemy również sympozja na temat zdrowotnych właściwości mleka wielbłądziego, ostatnie organizowane było pod tytułem mleko a cukrzyca, jeżeli jesteś zainteresowany to napisz do nas. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania, zapraszamy do zakupów.