O NAS

  
       
Jesteśmy gospodarstwem rolnym ( wielbłądzia farma ) zajmującym się hodowlą wielbłądów jednogarbnych Camelus Dromedarius oraz produkcją mleka wielbłądziego. Obecnie nasze stado liczy 32 wielbłądy. Zwierzęta i proces rozlewania mleka jest pod ciągłym nadzorem Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Trzebnicy.  Mleko jest w 100% naturalne, bez konserwantów, antybiotyków i hormonów. 

   Nasze wielbłądy są szczęśliwe, mogą swobodnie poruszać się po łące, gdzie oddychają świeżym powietrzem i wygrzewają się na słońcu. Zwierzęta są karmione sianem, jęczmieniem, zieleniną i warzywami. Do karmy nie są dodawane antybiotyki i hormony. 
      Rozpoczeliśmy proces starania się o status gospodarstwa ekologicznego.

   Dla łatwiejszego dostępu do naszych produktów otworzyliśmy internetowy sklep dostępny na tej stronie. Nasze mleko można kupić również bezpośrednio na naszej farmie w Saniach. 


   Polecamy nasze mleko wielbłądzie

   Monika i Krzysztof Szymańscy

O nas w mediach:
Transmisja w Teleexpress dnia 10.07.2018 godz 17:00Transmisja w Agrobiznes TVP1   dnia 10.07.2018 12:00Transmisja w TVP Wrocław   FAKTY 09.07.2018  18:30Reportaż w Agrofakt.pl dnia 30.06.2018

Gospodarstwo Rolne Monika Szymańska
Sanie 17
55-140 Sanie
tel 0048697108627
Zdjęcia naszych wielbłądów u nas na farmie.


Wielbłądziafarma.pl to sklep z mlekiem wielbłądzim, mleko wielbłądzie to produkt bogaty w składniki odrzywcze, w tym w witaminy oraz minerały. Nasza wielbłądzia farma zajmuje się sprzedażą mleka wielbłądziego najwyższej jakości. Jeżeli chcesz kupić mleko wielbłądzie w proszku to nasza firm spełni twoje oczekiwania. Jedyna taka hodowla weilbłądów w Polsce, prowadzona jest u nas, a nasze wielbłądzie mleko sprzedawne jest za granicę. Za granicą kupisz nasze produkty camel milk. Organizujemy również sympozja na temat zdrowotnych właściwości mleka wielbłądziego, ostatnie organizowane było pod tytułem mleko a cukrzyca, jeżeli jesteś zainteresowany to napisz do nas. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania, zapraszamy do zakupów.